Anglia obóz językowy.

Wyjedź z nami. 9 dni

Wiek uczestników: 10-14 lat.

Transport: autokar.

Zajęcia językowe w terenie.

20.07-28.07.2019

Na każde 10 osób- jeden lektor z SZÓSTKI.

Bezpłatny odbiór i powrót firmowym busem ze świetlicy szkolnej lub z domu.

Cena: 2490 PLN

Zadzwoń lub napisz, prześlemy szczegółowe informację, zestaw najczęściej zadawanych pytań itd. tel. 513 94 90 44 szkola.szostka@wp.pl

 

Park rozrywki Chessington, oglądanie panoramy Brighton z platformy British Airways i360 czy zwiedzanie studia Warner Bros, gdzie kręcono filmy o Harrym Poterze – to tylko część atrakcji, które czekają na dzieci!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Uczestnicy zakwaterowani są w hostelu Via Lewisham w Londynie. Jest to obiekt, który został otwarty po remoncie w 2016 roku. Pokoje wieloosobowe z łazienkami, urządzone w sposób prosty, czyste i schludne.

Wyżywienie: śniadania, lunch (wydawany jest w formie suchego prowiantu), obiadokolacje.

PROGRAM JĘZYKOWY

W czasie obozu prowadzone są zajęcia językowe w postaci gier i zabaw w terenie. Uczestnicy wypełniają zeszyty ćwiczeń, rozwiązują zadania, zdobywają informacje podczas odwiedzania obiektów i prowadzą rozmowy w języku angielskim. Pozwala to przełamać barierę mówienia i osłuchać się z językiem obcym. Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

PROGRAM

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania.

DOVER – przejazd obok Zamku w Dover.
LONYDN – zakwaterowanie w hostelu Via Lewisham, spotkanie zapoznawcze, wspólny spacer po okolicy.

3 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. BRIGHTON – zwiedzanie Pawilonu Królewskiego, spacer po centrum miasta, wjazd na Platformę Widokową British Airways i360, następnie zabawy i gry na plaży.

4 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Warner Bros. Studio – zwiedzanie studia, w którym powstały filmy o przygodach Harry’ego Potera. LONDYN – Muzeum Historii Naturalnej.

5 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Chessington World of Adventures – całodniowy pobyt w parku rozrywki – w ofercie parku znajdziemy 27 atrakcji w 9 krainach tematycznych. Obiekt jest połączeniem wesołego miasteczka, parku botanicznego, akwarium morskiego oraz ogrodu zoologicznego! Idealne miejsce na przygodę w grupie obozowiczów, gdzie wszyscy będą zaangażowani w grę terenową.

6 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. CAMBRIDGE – spacer po miasteczku uniwersyteckim z przewodnikiem anglojęzycznym, przejście przez Silver Street z widokiem na Most Matematyczny, King’s Parade obok King’s College, Senate House – miejsce wręczenia dyplomów, Trinity College, St. John’s College. Punting po rzecze Cam.

7 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, spacer obok Gmachów Parlamentu, Big Ben’a, Opactwa Westminster, spacer przez Park św. Jakuba do Pałacu Buckingham, Plac Trafalgar, rejs po Tamiziez Westminster do Greenwich z możliwością podziwiania jednych z najciekawszych i najpiękniejszych obiektów w Londynie.

8 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – podsumowanie obozu, rozdanie nagród, czas wolny na ciepły posiłek przed wyjazdem i drobne zakupy. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Zadzwoń lub napisz, prześlemy szczegółowe informację, zestaw najczęściej zadawanych pytań itd. tel. 513 94 90 44 szkola.szostka@wp.pl