Moja kadra, od lat te same, cudowne osoby pracujące z pasją i zaangażowniem.

mgr Beata Iwanek - Filologia angielska- Uniwersytet Gdański, posiada uprawnienia egzaminatora z egzaminu maturalnego z języka angielskiego.Pani Beata jest bardzo energiczną i pracowitą osobą z ogromną liczbą zainteresowań.

mgr Olga Lewków- absolwentka Uniwersytetu Lwowskiego im. Iwana Franki, tłumacz ukraińsko-angielski, angielsko-ukraiński, certyfikat tłumacza technicznego z języka angielskiego.
Osoba z anielską cierpliwością i pozytywnym podejściem do życia.

mgr Krystian Stefański- Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi- studia magisterskie, kierunek: Filologia angielska,
Akademia Pomorska w Słupsku, studia licencjackie, kierunek: Filologia angielska.
Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku, studia magisterskie, kierunek: Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza.
Pan Krystian ma doświadczenie jako lektor i pedagog szkolny. Pan Krystian jest dokładny i rzetelny, dużą wagę przykłada do konwersacji.

mgr Joanna Szumkow- filologia angielska- magister, lingwistyka stosowana- licencjat. Pierwsza Pomoc Przedmedyczna. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przedszkolaków, maturzystów i grup na każdym poziomie zaawansowania. Pani Joanna to wulkan pozytywnej energii i optymizmu. Zmobilizuje do nauki każdego 🙂

Sekretarka Pani Malwina Pawelczyk- Technik Organizacji Reklamy, studiuje psychologie w biznesie. Zawsze chętna do pomocy, uśmiechnięta, z pozytywną energią.

Właścicielka mgr Karolina Polańska-Czaja- dydaktyka języka angielskiego, certyfikat CAE, CPE, TOEIC, TEFL. Kurs: Jak zwiększyć efektywność uczenia się dziecka z deficytem koncentracji uwagi itd.
Szkołę otworzyłam dla mojego syna 🙂 , aby nie miał problemu z używaniem języka angielskiego, by do matury, nie musiał się przygotowywać. Prowadzenie szkoły jest moją pasją, długo w życiu szukałam, co chcę robić 🙂