Zatrudniam osoby pracujące z pasją, kreatywne i elastyczne. Tylko takie z pozytywną energią, uśmiechnięte, odpowiedzialne i pracowite i oczywiście z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

mgr Olga Lewków- absolwentka Uniwersytetu Lwowskiego im. Iwana Franki, tłumacz ukraińsko-angielski, angielsko-ukraiński, certyfikat tłumacza technicznego z języka angielskiego.
Osoba z anielską cierpliwością i pozytywnym podejściem do życia.

mgr Krystian Stefański- Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi- studia magisterskie, kierunek: Filologia angielska,
Akademia Pomorska w Słupsku, studia licencjackie, kierunek: Filologia angielska.
Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku, studia magisterskie, kierunek: Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza.
Egzaminator TGLS.
Pan Krystian ma doświadczenie jako lektor i pedagog szkolny. Pan Krystian jest dokładny i rzetelny, dużą wagę przykłada do konwersacji.

mgr Joanna Szumkow- filologia angielska- magister, lingwistyka stosowana- licencjat. Egzaminatorka TGLS. Certyfikowana lektorka Musical Babies, Musical English. Pierwsza Pomoc Przedmedyczna. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przedszkolaków, maturzystów i grup na każdym poziomie zaawansowania. Pani Joanna to wulkan pozytywnej energii i optymizmu. Zmobilizuje do nauki każdego 🙂

Maria Świeczkowska- ukończyła studia licencjackie, kierunek filologia angielska. W trakcie, studia magisterskie. Certyfikowana lektorka Musical Babies, Musical English. Bardzo kreatywna, otwarta, pełna nowych pomysłów lektorka. Zawsze uśmiechnięta i pełna zapału.

mgr Radosław Minicki- ukończył filologię angielską, warsztaty- nauczanie języka obcego w klasie integracyjnej. Egzaminator TGLS. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i perfekcyjnie przygotowany do zajęć, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzenie kursów dla różnych grup wiekowych.

mgr Arlena Dębińska- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, filologia germańska. Lektorka Arlena emanuje pozytywną energią. Wiecznie uśmiechnięta, kreatywna i zawsze idealnie przygotowana do zajęć. Kocha język niemiecki i jej misją jest przekazanie tej miłości w świat 🙂

Pani Sandra Leman- kończy studia na Politechnice Gdańskiej, kierunek matematyka stosowana, ukończyła szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Dwukrotnie otrzymała stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Pani Sandra ma czteroletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki. Pełna pasji i zaangażowania, cierpliwa i pomocna 🙂

Manager Szkoły Językowej SZÓSTKA Pani Malwina Pawelczyk- licencjat Psychologii w biznesie, Technik Organizacji Reklamy. Zawsze chętna do pomocy, uśmiechnięta, z pozytywną energią. Pani Malwina jest odpowiedzialna za sprawną i miłą obsługę kursantów, jest w tej roli doskonała 🙂

Właścicielka mgr Karolina Polańska-Czaja- dydaktyka języka angielskiego, certyfikat CAE, CPE, TOEIC, TEFL. Kurs: Jak zwiększyć efektywność uczenia się dziecka z deficytem koncentracji uwagi itd. Kurs SILVA, Structogram.
Szkołę otworzyłam dla mojego syna 🙂 , aby nie miał problemu z używaniem języka angielskiego, by do egzaminu ósmoklasisty, matury, nie musiał się przygotowywać. Prowadzenie szkoły jest moją pasją, długo w życiu szukałam, co chcę robić 🙂 U lektora ważna jest dla mnie pozytywna energia i nastawienie. Kreatywność, pracowitość i odpowiedzialność. Sama dobieram kadrę zgodnie z punktami powyżej.