Musical Babies


 

 

Angielski od 6 miesiąca życia, do dwóch lat.

Jedyni w powicie kartuskim posiadamy licencje na prowadzenie zajęć.

Dzieci w tym wieku posiadają słuch absolutny. 

Nauka poprzez piosenki, rymowanki, ruch oraz wykorzystanie wszystkich zmysłów.

Ponieważ język poznany muzycznie i „całym ciałem” jest niewymazywalnym z pamięci


Tysiące dzieci w Polsce oraz Hiszpanii, Norwegii, Niemczech oraz Meksyku mają okazję nie tylko do nauki języka obcego, ale także do nabycia narzędzi niezbędnych do efektywnej nauki każdego języka obcego w przyszłości- wsłuchiwania się, wyczulenia na dźwięki, intonację i melodię oraz do eksperymentowania z językiem.


Najpierw słuchając, a następnie powoli tworząc najpierw pojedyncze słowa, a następnie zwroty i całe zdania.


Stopniowo i bez stresu- bez nudnego powtarzania słówek, wypełniania podręczników, czy wpatrywania się w ekran.

Język dla ucha to nic innego jak muzyka, ze swoim rytmem i melodią.

Dzieci w wieku niemowlęcym mają „słuch absolutny”, czyli naturalną zdolność do słyszenia niezwykle bogatej skali dźwięków, wszystkich istniejących na świecie fonemów, rytmu i melodii języka. 


Ta wrodzona umiejętność bowiem jest niezbędna w nauce języka ojczystego. 


Wykorzystując tę zdolność w nauczaniu języków obcych pozwalamy dziecku na rozwinięcie czujności językowej poprzez aktywizację obu półkul mózgowych,  wykształcenie  procesów percepcyjnych, wyczulenie słuchowe, umiejętność  rozróżniania rytmu, tonalności, akcentowania i zmian w intonacji.


Dzieci wspaniale reagują na piosenki od najmłodszych miesięcy życia, są wyczulone na rytm i łatwo zapamiętują brzmienie słów, na długo przed umiejętnością mówienia.


Z taką gotowością dzieci w podobny sposób uczą się języka angielskiego, ponieważ język, który występuje w piosenkach jest o wiele łatwiej przyswajany i trwale zapamiętany, niż w postaci „suchych” słówek i zwrotów. 


To właśnie poprzez piosenki i rymowanki najłatwiej dziecku poznać i zapamiętać struktury gramatyczne i wyuczyć się nieomal perfekcyjnej wymowy od samego początku nauki.


Zajęcia w razie potrzeby z rodzicami.
Grupy 3-6 osób.
Raz, lub dwa razy w tygodniu po 25 minut.
Zajęcia przed lub po południu.
Także w soboty.