Angielski Matematyka Polski Niemiecki Chemia Fizyka

logo Leo English

Angielski

W cenie kursu przyprowadzimy/odprowadzimy Twoje dziecko ze szkoły/ świetlicy w Baninie. To zajmuje 3 minuty idąc wolnym krokiem. Posiadamy licencje i świetnie przeszkolonych lektorów.
happy-pretty-woman-with-glad-expression-smiles-PHWVSSD.jpg

Egzamin ósmoklasisty Angielski Matematyka Polski

Przygotujemy Cię do egzaminu ósmoklasisty, zajęcia grupowe w piątki i soboty, również w blokach trzy przedmioty. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne.
pensive-young-dark-skinned-girl-B3EZRCA.jpg

Matura Angielski Matematyka Polski Chemia

Przygotujemy Cię do matury zajęcia grupowe w soboty, również w blokach po trzy przedmioty. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne.
Angielski dla przedszkolaków

Musical English

Angielski od dwóch do sześciu lat. Zajęcia prowadzimy również w przedszkolach. Posiadamy międzynarodową licencje na wyłączność w powiecie kartuskim.
happy kid in suit with bow tie holding chalk near chalkboard with mathematical formulas

Matematyka

Przyjdź bezpośrednio po lekcjach lub przed lekcjami. Zajęcia dla każdego. Pomożemy z zadanem domowym, nauczymy na sprawdzian. Przygotujemy do egzaminu ósmoklasisty i matury. Zajęcia grupowe oraz indywidualne.
Asian Science Student

KOREPETYCJE angielski, matematyka, polski, chemia, fizyka

Zapraszamy na zajęcia indywidualne, możesz przyjść bezpośrednio po szkole lub przed szkołą. Pracujemy od 7:40 do 21:00.
beatiful girl holds German flag

Niemiecki

Zajęcia grupowe oraz indywidualne. Zapraszamy na zajęcia z języka niemieckiego do uwielbianej przez kursantów mgr Arleny. Dzięki naszej lektorce pokochacie język niemiecki.
Emys robot

Angielski w przedszkolach

Jedyni w powiecie kartuskim uczymy międzynarodową metodą Musical English oraz Musical Babies. Zajęcia na licencji z native speakerem robotem EMYS.